Oprawa Zagłębia Sosnowiec na meczu hokeistów z GKS-em Katowice - fot. zaglebie.sosnowiec.pl

Grali przyjaciele

Piłkarze FC Den Haag zremisowali w wyjazdowym meczu z NEC Nijmegen 1-1. Zagłębie w ostatniej minucie wyjazdowego meczu w Wałbrzychu zdobyło zwycięską bramkę. Olimpia przed własną publicznością zremisowała z Garbarnią. W niedzielę Pogoń wygrała na wyjeździe 3-1. Łodzianie od 68. minuty grali w osłabieniu. Zagłębie Sosnowiec zmobilizowało się na piątkowy mecz swoich hokeistów z GKS-em Katowice (wygrany 4-2).

Ekstraklasa: Widzew Łódź 1-3 (0-0) Pogoń Szczecin
Bramki: Marcin Kaczmarek 66 - Adam Frączczak 54, Robert Kolendowicz 62, Maciej Dąbrowski 78

Pogoń: Radosław Janukiewicz - Peter Hricko, Hernani, Maciej Dąbrowski, Przemysław Pietruszka - Adam Frączczak (79. Adrian Budka), Maksymilian Rogalski (85. Mateusz Szałek), Wojciech Golla, Takafumi Akahoshi, Robert Kolendowicz - Edi (73. Mouhamadou Traore).

Czerwona kartka: Adam Banasiak (68. min, Widzew).

Eredivisie: NEC Nijmegen 1-1 (0-0) ADO Den Haag
Bramki: George 47' - Van Duinen 58'

Den Haag: Zwinkels - Omeruo, Wormgoor, Beugelsdijk, Meijers - Jansen (84. Vicento), Visser (78. Malone), Toornstra - Chery, Poepon, Van Duinen.

II liga: Górnik Wałbrzych 1-2 (1-1) Zagłębie Sosnowiec
Bramki: Adrian Moszyk 45 - Dawid Weis 17, Marcin Lachowski 90

II liga: Olimpia Elbląg 1-1 (0-1) Garbarnia Kraków