Hokej: Legia 5-4 Naprzód Janów

Maciej Żmigrodzki - Wiadomość archiwalna

Podobnie jak w sobotę, również w niedzielę hokeiści Legii stoczyli zacięty pojedynek z Naprzodem Janów. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście, jednak tuż przed końcem pierwszej tercji wyrównał Patryk Wąsiński. Również wynik drugiej części spotkania był remisowy. Trzecia tercja nie rozpoczęła się po myśli gospodarzy, którzy w minutę stracili dwie bramki i przegrywali już 2-4.

Fotoreportaż z meczu - 45 zdjęć Bartosza Krygiera
Potrafili się jednak pozbierać, szybko zanotowali kontaktowe trafienie, by w ostatnich minutach meczu wyrównać, a 40 sekund przed końcową syreną zdobyć zwycięską bramkę.

Kolejne mecze za tydzień w Nowym Targu. Na Torwarze legioniści zagrają 27 i 28 października z Polonią Bytom.

Legia Warszawa 5-4 (1-1, 1-1, 3-2) Naprzód Janów