Oprawa na meczu hokeistów z Polonią Bytom - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Hokej: Akcja pełen Torwar + konkurs

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Po ponad 2 latach ciągłych kłopotów, na Torwarze II został zniesiony limit 299 osób! Usilne starania przyniosły efekt, więc atmosfera jaka panowała kilka lat temu może powrócić. Wszystko teraz zależy od Was. Zapraszajcie znajomych. Niech Torwar wypełni się jak za dawnych lat! Sobotni mecz z Polonią Bytom rozpocznie się o godz. 15:30, natomiast niedzielny o godz. 13:30.
Bilety w cenie 10 zł można nabywać bezpośrednio przed każdym spotkaniem. Kasa Torwaru II zostanie otwarta na 2 godziny przed meczem. Istnieje możliwość rezerwacji biletów dla grup powyżej 10 osób. W takim przypadku prosimy o kontakt na hokej.hukslegia@wp.pl. Do zakupu nie jest wymagana żadna karta.

Wygraj bilety na mecze
Zapraszamy również do udziału w konkursie, w którym do wygrania mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na weekendowe mecze naszych hokeistów. Osoba, która jako pierwsza prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, wygra wejściówki na spotkanie sobotnie, natomiast osoba, która przyśle do nas poprawną odpowiedź jako dziesiąta, wygra bilety na mecz niedzielny. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Zadanie konkursowe: Podaj nazwiska przynajmniej dwóch Mateuszów, którzy znajdują się w kadrze hokejowej Legii Warszawa na sezon 2012/13.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkursy@legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.