Szermierka: Legioniści na międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików

W weekend w Toruniu odbyły się szermiercze międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików, w którym dobrze zaprezentowali się zawodnicy Legii. Wśród dziewcząt zwyciężyła legionistka, Zuzanna Olchowik. Legionistki w składzie Olchowik, Dominika Kucharczyk, Julia Falińska zajęły pierwsze miejsce w drużynie.
Drużynowo nasi szpadziści w składzie Mateusz Chołast, Arkadiusz Zych, Piotr Gidziński, Andrzej Grochowina zdobyli srebrny medal.

Wyniki legionistek w turnieju indywidualnym: 1. Zuzanna Olchowik, 5. Dominika Kucharczyk, 9. Julia Falińska, 10. Aneta Leśniewska, 15. Patrycja Mielowska, 16. Klaudia Chwiejczak, 26. Aleksandra Bielecka

Wyniki legionistów w turnieju indywidualnym: 6. Mateusz Chołast, 7. Arkadiusz Zych, 15. Piotr Gidziński, 20. Andrzej Grochowina

Legia na zawodach PP
Starsi szermierze startowali w tym samym czasie w II zawodach Pucharu Polski w Gliwicach. Aleksandra Galińska zajęła ósme miejsce, Aleksandra Ineksiak była dwudziesta, Michał Łapiński wśród mężczyzn zajął 9. pozycję, a Paweł Stafa 62.