REKLAMA
REKLAMA

Witoszek: Dziękuję kibicom za doping

Mishka - Wiadomość archiwalna

Lubomir Witoszek (trener Legii): Będziemy analizować dzisiejsze spotkanie, bo nie możemy przegrywać takich meczów. Nic nie szło, w zawodnikach nie było woli walki. W Nowym Targu zagraliśmy lepsze mecze niż dzisiaj. Powodów porażki jest wiele. Na pewno nie było widać takiej chęci walki jak w ostatnich meczach, nie było dyscypliny taktycznej, zwłaszcza w pierwszej tercji.
Na pewno jutro wyjdziemy na lód lepiej przygotowani. Wszyscy byśmy chcieli, żeby była impreza masowa, ale i tak był wspaniały doping. Chciałbym za to podziękować kibicom i zaprosić na jutrzejszy mecz. Jutro musimy się zrewanżować Polonii. Nie możemy pozwolić, żeby nam uciekło 6 punktów. Damian Kran jest takim zawodnikiem, że potrafi zagrać świetnie, ale niektóre spotkania mu nie wychodzą. Mamy prawie 5 piątek i powinien zostać zastąpiony przez kogoś innego. Pytanie tylko dlaczego reszta zawodników nie zagrała na swoim normalnym poziomie.

Była decyzja, że Zborowski wyjdzie bronić, ale wynik nam na to nie pozwolił. Myślę, że jutro rozpocznie mecz.

Karola Szaniawskiego znam siedem lat. Jest bardzo waleczny i nie można mu się dziwić, bo były na nim trzy faule, a żaden nie był odgwizdany. Żaden zawodnik by tego nie wytrzymał, a on dodatkowo jest młodym zawodnikiem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.