Legioniści o meczu: Zagraliśmy słabe spotkanie

Fumen - Wiadomość archiwalna

Jakub Rzeźniczak (Legia): Zagraliśmy dziś słaby mecz. Daliśmy się zepchnąć Jagiellonii, która potrafi wyprowadzać dobre kontry. Nie potrafiliśmy się temu przeciwstawić. W drugiej połowie było lepiej. Mieliśmy swoje okazje, ale wykorzystaliśmy tylko jedną. Straciliśmy głupią bramkę i niestety tak się spotkania czasami kończą. Dziś Jagiellonia popełniła mniej błędów. Ten mecz nie był za dobry w moim wykonaniu, to że zdobyłem bramkę to marne pocieszenie. Trzeba wyciągnąć z tych błędów wnioski.

Dominik Furman (Legia): Nie zagraliśmy dobrego spotkania, ale w drugiej połowie odwróciliśmy losy. Jagiellonia się cofnęła i czuła nasz oddech... Szkoda tej bramki - nieporozumienie na 1-2 i później Jagiellonia broniła się w jedenastu. Miałem dziś grać za Ljuboją. Nie był to najlepszy mecz w moim wykonaniu. Teraz mecz z Lechem - mecz jesieni, trzeba się skupić i wywieźć z Poznania trzy punkty. Będziemy zmobilizowani na 120 procent.

Ivica Vrdoljak (Legia): Niestety dziś doznaliśmy pierwszej porażki... Myślałem, że po bramce Jakuba Rzeźniczaka na pewno wygramy ten mecz, bo w drugiej połowie zaczęliśmy lepiej grać. Jednak ta druga bramka zaskoczyła nas - znów dostaliśmy gola z niczego.