fot. Legionisci.com
REKLAMA

Bilety i pakiety na mecz z Widzewem

Redakcja, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

23 listopada o godz. 20:45 Legia Warszawa zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź. Sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line rozpocznie się w środę o godz. 12. Kasy czynne będą od najbliższego poniedziałku. Mecz zakwalifikowano do pierwszej kategorii cenowej.

SKLW, grupy kibicowskie i fankluby nie odwołali bojkotu ogłoszonego przed spotkaniem z Wisłą.

Kasy czynne będą w dniach:
19-22.11. w godz. 11:00–19:00 (1, 2)
23.11. od godz. 11:00 (1, 2, 3, 4)

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz w dniu meczu od godz. 11 do rozpoczęcia spotkania. Odbiór już wyrobionych KK odbywa się w kasie numer 4.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).


Klub przygotował również pakiet "końcówka rundy - 2 mecze", który umożliwia zakup biletów na dwa ostatnie spotkania przy Łazienkowskiej - z Widzewem Łódż i Ruchem Chorzów - z 20% rabatem.

Cennik biletów i pakietów:
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.