Młodzież: mecze sobotnie

Obie drużyny juniorów młodszych rozegrały ciekawe mecze sparingowe z rówieśnikami z Chemika Bydgoszcz. Gracze z rocznika 1996 pokonali bydgoszczan 3-0, zaś ich o rok młodsi koledzy wygrali 7-1. W obu przypadkach do przerwy gracze Chemika stawiali bardzo zacięty opór do przerwy, ale drugie połowy należały do legionistów. Młode Wilki 2003 wygrały turniej halowy Diament Cup w Zduńskiej Woli, a Adrian Potaczała został wybrany najwszechstronniejszym graczem turnieju.

Legia 96 3-0 (0-0) Chemik Bydgoszcz 96
1-0 54 min. Kamil Anczewski (as. Daniel Mlonek)
2-0 61 min. Damian Szczepański (as. Mateusz Wieteska)
3-0 68 min. Eryk Rakowski (b.a.)

Strzały I+II połowa (celne): Legia 6 (2) + 12 (9) - Chemik 2 (1) + 2(1)

Legia: Leleń (71' Siedlecki) - Radziszewski (55' Suchanek), Najemski, Kochański (57' Górka), Baranowski - Szczepański, Wieteska (63' Makowski), gracz testowany (52' Rakowski), Babiarz (52' Mlonek), Szymański - Anczewski

Legia 97 7-1 (1-0) Chemik Bydgoszcz 97
1-0 7 min. Michał Stasz (as. Bartosz Świderski)
2-0 54 min. gracz testowany II (as. gracz testowany I)
3-0 55 min. Eryk Więdłocha (as. Michał Podlecki)
4-0 64 min. Eryk Więdłocha (as. Michał Podlecki)
5-0 65 min. Eryk Więdłocha (as. Michał Podlecki)
6-0 71 min. Patryk Kostrzanowski (głową, as. Eryk Więdłocha)
6-1 73 min. Michał Borecki (rzut karny)
7-1 78 min. Michał Podlecki (as. Sebastian Stolarski)

Strzały I+II połowa (celne): Legia: 5 (3) + 16 (13) - Chemik 8 (2) + 4 (3)

Legia: Jaroszko – Wojczuk (41’ Surma), Maj (57' Krasuski), Kostrzanowski (41' Witkowski), Gapczyński (41' Stolarski) - Świderski (66’ Wojcieszak), gracz testowany I (62’ Kostrzanowski), Karbowy (41’ Podlecki), gracz testowany II (59' Karbowy), Cieślak (58' Gapczyński) - Stasz(41’ Więdłocha)

Turniej Diament Cup (rocznik 2003):

Choć Młode Wilki raczej unikają turniejów halowych na parkiecie, trenując wyłącznie na sztucznej murawie, tym razem zrobiły wyjątek na ciekawie obsadzonym turnieju w Zduńskiej Woli. Uczestnictwo
było przede wszystkim elementem budowania siły mentalnej zespołu, co nie zawsze było jego silną stroną. Specyfika gry w hali i przepisy były pewnego rodzaju niespodzianką dla młodych legionistów, ale poza porażką w jednym z meczów grupowych, podopieczni Daniela Myśliwca pozostali w pozostałych spotkaniach zwycięscy aż do samego końca, w finale rewanżując się Siódemce Tychy i wygrywając 2-1 w serii rzutów karnych. Adrian Potaczała został wybrany najwszechstronniejszym graczem turnieju.

Za tydzień graczy z rocznika 2003 czeka wyjazd do Krakowa-Skotników, a za 2 tygodnie - Legia Cup.