Radosław Mroczkowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mroczkowski: Nie wywiesimy białej flagi

Redakcja, źródło: lodz.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Po wygranej z Lechem w Poznaniu, w piątek Legia podejmie na własnym boisku Widzew Łódź. Faworytem spotkania są legioniści, ale trener łodzian nie traci nadziei na korzystny wynik w Warszawie. "Chyba większość osób myśli, że po ostatnim zwycięstwie Legii w ogóle nie powinniśmy jechać do Warszawy. Najlepiej, żebyśmy już teraz wywiesili białą flagę, tak?" - pyta szkoleniowiec Widzewa, Radosław Mroczkowski.

"Zdaję sobie sprawę, że niektórzy kibice już dopisali Legii kolejne trzy punkty. To jest ich problem. Na pewno pojedziemy walczyć o jak najlepszy rezultat. Marzymy o tym, żebyśmy mieli dobry humor po tym meczu, ale wiemy dobrze, że łatwo nie będzie" - przewiduje Mroczkowski.

Trener Widzewa nie chce zdradzić, jak jego drużyna zagra przy Łazienkowskiej. "Nie chcemy zbyt dużo mówić o tym, co się będzie działo w piątek. Najważniejsze są czyny i to, co pokażemy na boisku" - uważa.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.