ME: Widzew Łódź 1-1 Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia zremisowała w ligowym meczu z Widzewem Łódź 1-1. Legioniści objęli prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, kiedy to Łukasz Bugusławski wykorzystał dośrodkowanie Kurowskiego. W 55. minucie łodzianie przeprowadzili kontrę i wyrównali. Taki rezultat utrzymał się do końca spotkania. Młoda Legia zajmuje 1. miejsce w tabeli Młodej Ekstraklasy.

Młoda Ekstraklasa: Widzew Łódź 1-1 (0-1) Legia Warszawa
0-1 - 45 min. Łukasz Bogusławski
1-1 - 55 min. Sebastian Radzio

Legia: Jałocha - Żebrowski, Bogusławski, Michalak, Bochenek - Mizgała (71' Prusinowski), Bruce, Kopczyński ((81' Sturzyniecki), Kurowski, Żurek (46' Mikita) - Bajdur (83' Czarnecki)

żółta kartka: Michalak