REKLAMA

Rekolekcje i msze dla kibiców w Ząbkach

Ząbkowscy Legioniści - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii Warszawa od lat stanowią przykład szerokiej i dobrze zorganizowanej działalności społeczno-patriotycznej. Tym razem pokazali, że również sprawy duchowe nie są bez znaczenia. Dzięki współpracy z księdzem Proboszczem Andrzejem Kopczyńskim, w ostatnią niedzielę każdego miesiąca w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Ząbkach odprawiane są specjalne msze dla kibiców.

Ostatnio taka msza odbyła się w niedzielę 25 listopada. Licznie zgromadzili się kibice Legii z Ząbek, a także Kibice z Pragi, Targówka, Bielan, Powiśla, Wołomina, Wesołej oraz Marek. Oprócz legionistów na mszy pojawili się także kibice Dolcanu. Dzięki uprzejmości Proboszcza taca została przekazana mamie jednego z potrzebujących kibiców, Patryka.

Msza listopadowa była dopiero drugą tego typu celebrą, ale z racji na liczny odzew oraz głosy poparcia i potrzeby, już teraz wiadomo, że spotkania będą cykliczne.

Ale na tym nie koniec... Ksiądz Kopczyński, pozostali Księża, Siostry Zakonne oraz Ząbkowscy Legioniści – ZL’11 zapraszają wszystkich kibiców na Kibicowskie Rekolekcje Adwentowe. Odbędą się one 16 i 17 grudnia w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Ząbkach przy ul. 11 Listopada 4. Początek o 19:30. Przygotowany został specjalny program rekolekcyjny!

W czasie rekolekcji będzie można przekazać dary w postaci wyrobów spożywczych lub drobniaków - na paczki świąteczne dla potrzebujących (samotne matki wychowujące dzieci oraz kombatanci).
Zapraszamy!

ZL’11

fot. Ząbkowscy Legioniści
fot. Ząbkowscy Legioniści
fot. Ząbkowscy Legioniści
fot. Ząbkowscy Legioniści
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.