REKLAMA
REKLAMA

Statystyki z meczu z Pułaskim

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Legioniści w meczu z Pułaskim byli lepsi od rywali na tablicach - zebrali 41 piłek, wobec 30 rywali. Oba zespoły zagrały z podobną skutecznością: 47,1% Legia, 44,3% Warka. Goście zdecydowanie lepiej od naszych graczy rzucali za 3 punkty - trafili 7 z 20 rzutów, podczas gdy Legia 3 z 12 rzutów.

Nasz zespół rozpoczął spotkanie w składzie: Holnicki, Świderski, Nawrot, Nędzi, Nowerski. Najdłużej na parkiecie przebywali dwaj pierwsi gracze - Holnicki 30 minut, Świder pół minuty krócej. Bardzo dobre spotkanie rozegrał nasz rozgrywający, który zebrał 8 piłek, zdobył 10 punktów i zaliczył 8 asyst oraz 4 przechwyty, dodając do tego efektowny blok w końcówce. Gdyby jeszcze nie fatalne pudła z linii rzutów osobistych (0/4)...

Najskuteczniejszym zawodnikiem Legii w tym meczu był jednak Damian Cechniak, zdobywca 17 punktów (8/10 z gry). Damian tym razem zebrał tylko 5 piłek, z czego cztery w ataku. Legioniści w całym meczu popełnili tylko 14 przewinień (goście o 4 więcej), z czego po pięć Nędzi i Holnicki. Nędzi zaliczył 7 zbiórek i 3 bloki, ale słabo było z jego skutecznością - trafił tylko jeden z sześciu oddanych rzutów.

Statystyki z meczu


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.