Jaku Rzeźniczak - fot. Legionisci.com

Rzeźniczak wrócił z kadry z kontuzją

Fumen, źródło: Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Niespełna 10 dni temu Polska wygrała z Macedonią, a w spotkaniu zagrał Jakub Rzeźniczak. Jak się okazało, obrońca Legii wrócił z tureckiego sparingu z kontuzją. "Będąc na kadrze, naderwałem mięsień dwugłowy. Po przyjeździe do Turcji zaczęła mnie pobolewać noga, ale bardzo chciałem wystąpić.
Przez kilka dni trenowałem na środkach przeciwbólowych. Niestety, ból był na tyle silny, że już po pierwszych minutach na boisku go odczuwałem. I bardziej zacząłem myśleć o tym, aby jakoś dograć tę połowę" - powiedział "Rzeźnik".

Tym samym podopieczny Jana Urbana nie wziął udziału w turnieju charytatywnym "Gwiazdy na gwiazdkę", rozgrywanym w Łowiczu i współorganizowanym przez Macieja Rybusa. Jednak jak sam przyznaje, podczas przerw między rundami stara się dbać o formę. Podobnie będzie i tym razem. "Mamy rozpiskę. Z tego co pamiętam, to pierwszy trening wypada właśnie w Wigilię. Do 10 stycznia zaplanowane jest sześć albo siedem jednostek treningowych. Są to głównie bieganie i siłownia. Ale basen czy jazda na rowerze też jest wskazana" - stwierdził Jakub Rzeźniczak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.