Hokej: Orlik Opole 5-2 Legia

Woytek - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii po raz drugi w tym sezonie nie sprostali drużynie Orlika. W sobotnim spotkaniu rozegranym w Opolu podopieczni Lubomira Witoszka przegrali 2-5. Wyniki poszczególnych tercji: 2-0, 2-1, 1-1. W niedzielę o godzinie 18:30 odbędzie się drugie spotkanie obu drużyn.

Zdjęcia z meczu - fot. itvsport.pl
Gospodarze przeważali od samego początku. W 25 minucie Orlik prowadził już 3-0. Gol dla Legii w 30. minucie nic nie zmienił, opolanie już dwie minuty później zdobyli kolejnego gola, a w trzeciej tercji wyszli na prowadzenie 5-1. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 5-2.