Halowy Puchar Fanów 2012 - fot. Liga Fanów
REKLAMA

Zapisy do Halowego Pucharu Fanów 2013

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

Cały czas trwają zapisy do Halowego Pucharu Fanów 2013, organizowanego przez Amatorską Ligę Szóstek Piłkarskich - Ligę Fanów. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w tej prestiżowej imprezie sportowej. To już 5. edycja turnieju halowego, który z roku na rok przyciąga coraz więcej drużyn, i to nie tylko z Warszawy i okolic.

Impreza tradycyjnie odbędzie się na hali sportowej przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie. W turnieju mogą wziąć udział drużyny podwórkowe, uczelniane, stowarzyszenia sportowe, ekipy firmowe, zespoły z różnych rozgrywek piłkarskich.

W grupie głównych sponsorów i patronów imprezy są: Hulakula, Zina, Sport Bar - Ł3, Racing Center, Football Fans, Gamp Paintball, Hempszop, Joanna - laboratorium kosmetyczne, Legionisci.com, Legia.Net, Futbolowo.Pl, Zyleta.Info.

Organizatorzy zapewnią dużo gry, miła atmosferę, atrakcyjne nagrody i przede wszystkim sporo emocji dla każdego. Nie zwlekaj, zarezerwuj miejsce bądź od razu zgłoś drużynę. Zostań "czarnym koniem" rozgrywek i już w debiucie sięgnij po Halowy Puchar Fanów.

Do chwili obecnej zgłosiły się 32 drużyny, więc do kompletu brakuje już tylko 8 zespołów. Uczestnikom z dalszych regionów, którzy chcieliby spędzić weekend w Warszawie, organizatorzy pomagają w znalezieniu i załatwieniu ewentualnego noclegu z soboty na niedzielę.

Drużyna turniej może rozegrać w jeden bądź dwa weekendy, w zależności od swoich propozycji meczowych.

Aktualna oferta i regulamin dostępne na stronie: www.ligafanow.pl

Wpisowe: 699 PLN

Główna nagroda to 3000 PLN

W celu zasięgnięcia bliższych informacji prosimy o kontakt z Organizatorem:
Tel: 501-600-624
e-mail: kontakt@ligafanow.pl
Facebook: http://www.facebook.com/LigaFanow.6tki

fot. Liga Fanów
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.