REKLAMA

Legia "zagra" dla WOŚP

Redakcja, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa weźmie udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Klub zorganizuje wycieczki po stadionie i przeprowadzi aukcje pamiątek. Ponadto na rzecz WOŚP przekazana zostanie część utargu ze sprzedaży pamiątek w sklepie Legii, a kartę kibica będzie można wyrobić za datek na orkiestrę.

Zwiedzanie stadionu
Zwiedzanie stadionu będzie możliwe w najbliższą niedzielę, 13 stycznia, w godz. 10:00–18:00. Grupy wyruszać będą o pełnych godzinach. Warunkiem udziału w wycieczce jest "zasilenie" puszek, do których wolontariusze będą zbierać pieniądze dla WOŚP.

Licytacje pamiątek
Wśród przedmiotów przekazanych przez klub na aukcje WOŚP znajdują się m.in. medale za Puchar Polski oraz III miejsce w ekstraklasie wywalczone w sezonie 2011/2012. Wszystkie legijne aukcje znajdować się będą tutaj.

Wyrabianie kart kibica
Aby wyrobić w niedzielę kartę kibica, wystarczy przekazać datek dowolnej wysokości na rzecz WOŚP. POK czynny będzie w godz. 9:30–19:30.

Ponadto klub przekaże na konto WOŚP 21% od utargu ze sprzedaży w sklepie Legii w dniu finału orkiestry.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.