Rafał Wolski wznawia treningi - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści wznawiają treningi. Zabraknie tylko Żyry

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj piłkarze Legii rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Jan Urban spotka się z zawodnikami o godzinie 16, a godzinę później zaprosi ich na pierwsze zajęcia. Zawodnicy pobiegają, a kolejne dni poświęcą na badania i testy wydolnościowe.

Do zajęć wrócą Marek Saganowski, Rafał Wolski, Ivica Vrdoljak oraz Michał Efir. Urban nie wyklucza, że jeśli zajdzie konieczność, Rafał Wolski będzie ćwiczył nieco lżej niż pozostali. Wiadomo, że sprawa przejścia ofensywnego pomocnika Legii do Fiorentiny jest nieaktualna.

Jedynym zmartwieniem Urbana pozostaje uraz Michała Żyry. 20-latek poddał się w grudniu zabiegowi wszczepienia siatki polipropylenowej, co miało rozwiązać problemy z jednym z mięśni brzucha. Ból powrócił, gdy pomocnik zaczął na urlopie wykonywać ćwiczenia, które miał zalecone. Stan zdrowia Żyry oceni lekarz klubowy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.