Młodzicy mł.: Legia 32-88 UKS LA Basket

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Koszykarze Legii z rocznika 2000 w swoim szóstym meczu w sezonie doznali wysokiej porażki 32-88 z wiceliderem, UKS LA Basket. Wprawdzie przez kilka minut podopieczni Piotra Nawrota starali się dotrzymywać kroku przeciwnikom, ale szczególnie w drugiej kwarcie, gracze z Bródna byli stroną wyraźnie dominującą. Jedynie w ostatniej odsłonie, dzięki nieco lepszej obronie, legionistom udało się zminimalizować straty i nie dopuścić do trzycyfrowego wyniku.

W pierwszym meczu tych drużyn, gracze LA Basket odnieśli zwycięstwo 103-34.

Puchar Młodzików Mł.: Legia 2000 32-88 UKS LA Basket Warszawa (11-21,1-34,10-21,10-12)

Legia: 14.Mateusz Ropelewski 14, 7.Oskar Łuczkowski 4, 9.Mikołaj Dąbrowski 1, 11.Jakub Sadowski 0, 12.Oskar Krajewski 0 oraz: 15.Jakub Przybysz 6, 17.Maksymilian Roszak-Kasza 4, 16. Adrian Brożek 2, 4.Dawid Ukleja 1, 8.Jakub Ochnik 0, 10.Wojciech Falkowski 0, 5.Dorian Daab.

LA Basket: Łukasz Domaradzki 21 (3), Marcin Łapiński 18, Mateusz Waszczyszyn 12, Jakub Kojtek 8, Jan Święs 7, Jakub Gadomski 6, Kacper Cacko 4, Gabriel Maciejewski 4, Jakub Kiński 4, Krzysztof Kubecki 2, Jakub Sokołow 2, Przemysław Wiśniewski 0.