Marko Suler - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Nieoficjalnie: Suler rozwiązał kontrakt z Legią

Wiśnia - Wiadomość archiwalna

Jak poinformowały serbskie media, Marko Suler rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Legią. Według nieoficjalnych informacji, to ostatnie dni piłkarza w Warszawie. Prawdopodobnie po rozstaniu z Legią zawodnik nie będzie musiał długo szukać nowego pracodawcy. Jego sprowadzeniem poważnie zainteresowany jest Partizan Belgrad, który 30-latka chciał mieć u siebie jeszcze przed rozpoczęciem tego sezonu ligowego.

Suler spędził łącznie na Łazienkowskiej pół roku. Ze stołecznym zespołem podpisał w czerwcu zeszłego roku umowę, która pierwotnie miała obowiązywać przez trzy lata. Przez całą rundę jesienną w barwach Legii rozegrał zaledwie 9 spotkań. Czterokrotnie pojawił się na placu gry przy okazji meczu ekstraklasy, dwa razy zagrał w spotkaniu Ligi Europy oraz Pucharu Polski. Miał również szansę występu w pojedynku o Superpuchar Polski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.