Jan Urban - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Urban: To nie był optymalny skład

Mishka i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii:) To nie był skład, jakim chcieliśmy grać. Nie mógł zagrać Marko Suler, który na porannym treningu naciągnął przywodziciel, a także Miroslav Radović, który miał temperaturę. Najważniejsze, że nie było kontuzji. Te mecze są wyłącznie po to, aby zawodnicy nabrali rytmu meczowego, bo ani w pierwszej, ani w drugiej połowie nie był to skład, jaki mamy zamiar wystawić na pierwsze spotkanie ligowe.

Bartek Bereszyński ma pewne zaległości treningowe, przed przyjściem do nas nie trenował dwa tygodnie. Na pewno będzie musiał popracować nad tym na obozie w Hiszpanii. Widać jednak po nim, że jest zawodnikiem szybkim, pewnie operującym piłką. Dzisiaj zagrał w linii pomocy i strzelił bramkę. Wczoraj nieźle grał też w linii obrony.

Nie miałem kogo wystawić na prawą obronę, więc musiał zagrać młody Żebrowski. Były dwie jedenastki i nie było nikogo na rezerwie. Ci którzy zostali, grali już w pierwszej połowie. Jeśli chodzi o alternatywę, to został Jędrzejczyk, nominalny prawy obrońca, który gra na tej pozycji bardzo często. A jeśli coś by się wydarzyło, będziemy musieli kogoś poszukać na tę pozycję, bo kontuzja Rzeźniczaka jest poważna, a rehabilitacja będzie długa. Może się okazać, że będziemy próbowali opcję z Bereszyńskim.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.