REKLAMA

Pierwszoligowe zaplecze Legii

Redakcja, źródło: Newsweek / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kilka dni temu trener Legii Jan Urban poruszył temat młodych piłkarzy Legii, którzy są na wyższym niż Młoda Ekstraklasa poziomie, ale nie mają szans na grę w pierwszej drużynie. Obecnie najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczanie ich do innych klubów ekstraklasy lub pierwszoligowych.
"Ci, którzy już z nami byli na zgrupowaniu, muszą mieć szansę poszukania sobie innego klubu. Niektórzy byli na testach... nie wszyscy mogą iść do pierwszego zespołu, a ci, którzy powinni grać na wyższym niż Młoda Ekstraklasa poziomie, powinni szukać sobie innych klubów. Chodzi przede wszystkim o Olka Jagiełłę i Bartosza Żurka" - mówił Urban.

Jest jednak inny pomysł. Newsweek informuje, że właśnie dla takich zawodników ma powstać druga drużyna, która będzie grać w I lidze. Nieoficjalnie mówi się, że nie będzie to nowy zespół, a Legia podejmie tego typu współpracę z Dolcanem Ząbki.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.