Kibice Legii wiosną wrócą na trybuny - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Jest porozumienie kibiców z klubem!

Redakcja, źródło: zyleta.info, legia.com - Wiadomość archiwalna

SKLW i grupy kibicowskie informują, że w przerwie zimowej obecnego sezonu, po zmianie na stanowisku prezesa Legii Warszawa doszło do rozmów między stronami. W ich wyniku udało nam się osiągnąć porozumienie. Nowe spojrzenie prezesa Bogusława Leśnodorskiego na funkcjonowanie klubu w oparciu o współpracę z kibicami przyczyniło się do decyzji o powrocie na trybuny w rundzie wiosennej i do zawarcia porozumienia w duchu niezmiennie wyznawanych przez kibiców zasad.


Prezes Legii: Mamy ten sa cel
„Cieszę się – zarówno ja, jak i piłkarze, że na trybuny wróci doping. Jest to efekt prowadzonych od dłuższego czasu rozmów, podczas których okazało się, że w wielu kwestiach nasze stanowiska są zbieżne. Siadając do stołu było dla nas oczywiste, że mamy ten sam cel a do jego osiągnięcia wystarczyło jedynie trochę dobrej woli z obu stron. Ze strony Klubu podjęliśmy wiele działań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Kibiców i które - mam nadzieję - ułatwią fanom udział w meczach. Z drugiej strony przedstawiciele grup kibicowskich wykazali duże zrozumienie i rozsądek. Wierzę, że w trakcie rozmów nawiązaliśmy partnerskie relacje, które zaprocentują w przyszłości. Wsparcie Kibiców to kolejne, bardzo mocne wzmocnienie Legii przed rozpoczynającą się już za chwilę walką o tytuł mistrzowski” – powiedział legia.com prezes Legii, Bogusław Leśnodorski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.