Ljuboja w walce o piłkę z Jodłowcem - fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Prezes DZPN: Śląsk musi się zgodzić na transfer Jodłowca

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

W niedzielę portal weszlo.com podał informację, że Legia pozyska Tomasza Jodłowca ze Śląska Wrocław. Przed rozpoczęciem obecnego sezonu Józef Wojciechowski zgodził się na przejście Jodłowca z Polonii do Śląska za darmo, ale zachował sobie prawa transferowe tego piłkarza. Dysponentem karty Jodłowca jest Józef Wojciechowski.

Jak podaje Przegląd Sportowy, w umowie ze Śląskiem znalazł się zapis, na mocy którego to Wojciechowski będzie akceptował ewentualne propozycje transferowe, a zyski z transferu będą dzielone po połowie. W przypadku, gdyby jeden ze współposiadaczy praw do piłkarza postawił weto, drugi musiałaby zapłacić karę finansową.

Sprawa wygląda na jasną, ale ziarno niepewności zasiał prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, Andrzej Padewski. Możliwe, że z Legii do Śląska odejdzie reprezentant Słowenii, Marko Suler. W grudniu obrońca otrzymał zgodę na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, o ile znajdzie nowego pracodawcę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.