Tomasz Jodłowiec - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jodłowiec: Nie myślę o powrocie do Wrocławia

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

"Myślę, że mam predyspozycje do włączania się do akcji ofensywnych, dobrze się czułem pod tym względem w Śląsku. Myślę, że dobrze przepracowałem okres przygotowawczy i w Legii będę chciał prezentować jeszcze lepszą formę. Nie myślę o sytuacji na linii Legia - Śląsk w kwestii mojego transferu. Ja mam się skupić na grze w piłkę, a to dzieje się poza mną. Nie dopuszczam do siebie myśli o powrocie do Wrocławia. Byłoby gorzej, gdybym zawracał sobie teraz głowę głupimi rzeczami" - mówi Tomasz Jodłowiec.

"Legionistą poczuję się w czasie meczów ligowych, gdy wkomponuję się w drużynę. Na pewno po strzelonej bramce poczuję to bardziej, czekam też na smak zwycięstwa. Mam nadzieję, że to nastąpi jak najszybciej.

Przez ostatnie pół roku dobrze się czułem na środku obrony i chyba dobrze się prezentowałem. Zmiana pozycji na pewno nie będzie dla mnie dobra, lepsza byłaby stabilizacja.

Liczę na to, że będę w meczowej osiemnastce na Koronę, ale jak będzie, to się okaże" - dodał piłkarz Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.