fot. Legionisci.com
REKLAMA

Ekstraklasa również w TVP

źródło: Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W piątek ruszy runda wiosenna Ekstraklasy. Ligowe wydarzenia będzie można śledzić nie tylko na kanałach Polsat Sport czy Canal+, ale również w TVP. Telewizja Publiczna zapewniła sobie pokazanie dwóch hitowych spotkań zbliżającej się rundy. Przypomnijmy, iż jesienią na TVP1 oraz na TVP2 mogliśmy oglądać dwa wyjazdowe mecze Legii - z Lechią (1,1 mln widzów) oraz z Lechem (1,65 mln widzów).

Dodatkowo kibice będą mogli zobaczyć m.in. wszystkie bramki z poszczególnych spotkań w sobotnich i wtorkowych wydaniach ligowej kroniki "T-Mobile Ekstraklasa GOL". Ponadto na bieżąco będziemy mogli śledzić wydarzenia w polskiej w lidze w serwisach informacyjnych TVP1, TVP2, TVP Sport oraz TVP Info. Całość uzupełni comiesięczne podsumowanie ligowych zmagań w TVP1 oraz TVP Sport.

"Dzięki współpracy z Telewizją Polską nasze rozgrywki docierają do jeszcze szerszego grona odbiorców, a T-Mobile Ekstraklasa staje się coraz popularniejsza. Wyniki oglądalności potwierdzają też, że kibice polubili magazyn "T-Mobile Ekstraklasa GOL", który często ma ponad czteromilionową widownię" – mówi Marcin Animucki, członek zarządu Ekstraklasy SA.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.