Tomasz Jodłowiec w meczu z Olimpią Grudziądz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Urazy Jodłowca i Saganowskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu przeciwko Olimpii Grudziądz od początku pojawił się na boisku Tomasz Jodłowiec. To pierwsze oficjalne spotkanie obrońcy w barwach Legii. Jednak "Jodła" spędził na placu gry tylko 45 minut. Wszystko z powodu silnego zbicia biodra. Obecnie trudno określić jak długo będzie trwała jego przerwa w grze.

"W przerwie zostałem zmieniony z powodu urazu, którego się nabawiłem w czasie gry. Mam zbity prawy bok. Myślałem, że dam jeszcze radę, ale ból się nasilał i w przerwie postanowiliśmy, że nie jestem w stanie grać i stąd na roszada. Na razie nie wiem, kiedy będę mógł wrócić do treningów" - powiedział po meczu Tomasz Jodłowiec.

Na uraz mięśnia czworogłowego uda narzekał po spotkaniu Marek Saganowski. "Jest stłuczenie, ale myślę, że to dopiero jutro się okaże, jak to będzie wyglądało. Teraz uraz jest zbyt świeży, by oceniać" - powiedział "Sagan".

fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.