Marcin Mięciel - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Mięciel: Legię czeka arcytrudny mecz

Bodziach, źródło: weszlo.com - Wiadomość archiwalna

Marcin Mięciel w rozmowie z Weszło mówi, że Legię czeka dziś w Bielsku-Białej bardzo trudne spotkanie. Zdaniem "Miętowego", po tym jak wszyscy zdegradowali GKS i Podbeskidzie do I ligi, te zespoły zaczęły grać z luzem psychicznym. "Legię czeka arcytrudny mecz" - przekonuje.

"Legia zawsze miała ciężko ze słabszymi zespołami, które na swoich boiskach dają 130 procent, a potem, w kolejnych meczach, spuszczają z tonu. Legioniści muszą się do tego przyzwyczaić, rozprowadzać akcje z większym spokojem. Dziś na pewno będzie ciężko" - mówi w rozmowie z weszlo.com.

Według Mięciela, trenerzy nie powinni zmieniać ustawienia zawodników w ofensywie, w porównaniu z rundą jesienną. "Nie zmieniałbym tego, co dobrze szło wcześniej, czyli Sagan z przodu, Ljuboja cofnięty. Dwaliszwili dopiero przyszedł, jeszcze się nie zgrał z zespołem, więc mógłby wchodzić z ławki, bo gdy wpuścisz trzech takich zawodników, to może nie wyjść – tak jak z Bełchatowem" - mówi Mięciel.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.