REKLAMA

Msza w intencji kibiców Lechii

RedakcjaWiadomość archiwalna>

Po tragedii, która spotkała kibiców Lechii Gdańsk w trakcie powrotu z meczu wyjazdowego, fani wielu klubów ruszyli z pomocą. Także legioniści, poza słowami wsparcia i solidarności z gdańszczanami, zaczęli oddawać krew dla potrzebujących lechistów. W chwili obecnej - jak informują kibice Lechii Gdańsk - wszystko co można było doraźnie zrobić dla poszkodowanych uczestników feralnej wycieczki, jest realizowane i proszą jedynie o modlitwę za tragicznie zmarłych i tych, którzy walczą o powrót do zdrowia oraz ich rodzin.

W ramach naszego wsparcia, w czwartek o godzinie 19 w kościele Św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu 3, odbędzie się msza zamówiona przez kibiców Legii Warszawa w intencji tragicznie zmarłych i poszkodowanych kibiców Lechii Gdańsk w wypadku koło Mikanowa oraz ich rodzin. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich kibiców Legii – zarówno w celu modlitwy, jak i zademonstrowania jedności i solidarności kibicowskiej w obliczu tragedii, która spotkała fanów Lechii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.