ME: Legia 2-0 Ruch Chorzów

W rozegranym w środę meczu 29. kolejki Młodej Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała przy Łazienkowskiej z Ruchem Chorzów 2-0. Do przerwy utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Pierwszego gola dla warszawskiego zespołu zdobył w 55. minucie głową Jakub Arak po podaniu Michała Bajdura, a drugiego dołożył dwie minuty później Marcel Gąsior po indywidualnej akcji i nastrzeleniu przez obrońcę.

Legioniści prowadzą w tabeli Młodej Ekstraklasy i mają 6 punktów przewagi nad Lechem, ale o jeden mecz rozegrany więcej.

ME: Legia Warszawa 2-0 (0-0) Ruch Chorzów
1-0 55' Jakub Arak (głową, as. Michał Bajdur)
2-0 57' Marcel Gąsior (as. Jakub Arak)

Legia: Igor Berezowski - Paweł Wolski (46' Jan Grzesik), Michał Grudniewski, Łukasz Bogusławski, Kamil Mazek - Michał Bajdur (63' Tomasz Prejs), Mateusz Zawal (70' Konrad Budek), Maciej Prusinowski (46' Robert Śmigielski), Marcel Gąsior (85' Kamil Dankowski), Przemysław Mizgała - Patryk Mikita (46' Jakub Arak)