Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 19 kwietnia 2013 r. godz. 12:53

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Bilety na mecz z Pogonią - Żyleta pełna

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

20 kwietnia o godz. 18:15 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz przyjaźni z Pogonią Szczecin. Trwa sprzedaż wejściówek w systemie on-line i w kasach klubowych. W związku z propozycją SKLW kibice Pogoni będą mogli zajmować miejsca na żylecie oraz w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Osoby zamieszkałe w województwie zachodniopomorskim mogą kupić bilet również na kartę kibica Pogoni.

W sobotę otwarta zostanie kasa, w której bilety będą mogli zakupić kibice Pogoni. Do zakupu niezbędny jest dokument potwierdzający zamieszkanie w woj. zachodniopomorskim oraz karta kibica Pogoni lub Legii.

Do sprzedaży udostępniony został również sektor gości oraz miejsca w strefie buforowej - sektory 121, 122, 221 i 222.

Nie ma już biletów na Żyletę ani na sektor rodzinny. W sumie zajętych jest ok. 23 000 miejsc.

Kasy czynne będą w dniach:
19.04. w godz. 11:00–19:00 (kasy 1, 2)
20.04. od godz. 09:00 (1, 2, 3, 4)

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17 oraz w dniu meczu od godz. 9 do rozpoczęcia spotkania.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Cennik biletów:przeczytaj więcej o: , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!