Ivica Vrdoljak liczy na pozostanie w Legii. Dickson Choto nie ma na to szans - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vrdoljak wynegocjował umowę i czeka. Leśnodorski wstrzyma się z komentarzami?

Woytek, źródło: Legionisci.com / Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Miesiąc temu Legia wstrzymała rozmowy z kilkoma piłkarzami, którym w czerwcu kończą się umowy. W ostatnich wywiadach prezes Legii zdecydowanie sugerował, że Daniel Ljuboja, Inaki Astiz i Ivica Vrdoljak muszą zgodzić się na niższe zarobki. Ten ostatni ma już wynegocjowaną nową umowę i przystał na wszystkie warunki stołecznego klubu. Z naszych informacji wynika, że teraz ruch jest po stronie klubu i wszystko ma wyjaśnić się do końca kwietnia.

Gazeta Wyborcza spytała Jana Urbana o to czy podoba mu się to, że Bogusław Leśnodorski w każdym wywiadzie podkreśla, jak bardzo Legii jest niepotrzebny Danijel Ljuboja. "Rozmawiałem już z prezesem na ten temat. Do końca sezonu wstrzymaliśmy się z komentarzami na temat wszystkich piłkarzy, którym kończą się umowy" - odpowiedział trener Legii. Jan Urban wyjaśnił także, że rozmawiał z Danijelem Ljuboją. Serb zapewnił, że "nie będzie robił fochów, jeśli nawet zostanie rezerwowym".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.