Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Urban: Postawiliśmy wszystko na jedną kartę

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Nie weszliśmy zbyt dobrze w spotkanie i stąd pierwsza połowa w naszym wykonaniu była taka nijaka. Nie byliśmy w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Piasta, a Piast miał jedną bardzo dobrą sytuację Robaka po stałym fragmencie gry. W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę, ale nie udało się strzelić bramki.
Dopisaliśmy sobie tylko jeden punkt, ale na dzień dzisiejszy mamy 5 pounktów przewagi nad naszym najgroźniejszym konkurentem, Lechem Poznań. Dopiero w poniedziałek będziemy wiedzieć, czy ta przewaga pozostanie, czy się zmniejszy.

Nie widziałem jeszcze w telewizji sytuacji Ljuboji. Wydawało mi się, że bramkarz puścił piłkę, ta dotknęła murawy i Ljuboja strzelił bramkę. W tej sytuacji było dużo sprytu Daniela i nieuwagi Treli. Musieliśmy sobie porozmawiać w szatni o tym meczu.

Michał Kucharczyk dobrze się zaprezentował, zrobił trochę zamieszania w defensywie Piasta.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.