REKLAMA

Strzelectwo: Wyniki legionistów w PP we Wrocławiu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We Wrocławiu odbyły się I zawody Pucharu Polski w strzelectwie. Wśród seniorów, w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów zwyciężył Robert Kraskowski z Legii. W tej samej konkurencji, tyle że wśród juniorów drugie miejsce zajął Maciej Wojtasiak.
Kraskowski z wynikiem 1164 pkt. w eliminacjach i 451,5 w finale zwyciężył także w konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów seniorów. Ten sam zawodnik w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc zajął drugie miejsce, ze stratą 0,1 pkt do zwycięzcy.

Drugie miejsce wśród juniorów w konkurencji 30+30 strzałów zajął Rafał Błaszkiewicz z Legii, który zdobył 562 punkty. W konkurencji pistolet szybkostrzelny 2x30 strzałów seniorów zwyciężył Konrad Białek.

W konkurencji pistolet dowolny 60, wśród juniorów 6. miejsce zajął Rafał Błaszkiewicz, a wśród seniorów 21. był Tomasz Małachowski. W konkurencji 30+30 strzałów pistoletu sportowego juniorek dwunasta była Marta Barszczak, zaś 15. Wioletta Kotynia.

W strzelaniu z pistoletu pneumatycznego 60 strzałów juniorów, trzecie miejsce zajął Rafał Błaszkiewicz. W tej samej konkurencji wśród seniorów Tomasz Małachowski był 27. W strzelaniu z karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc, Maciej Wojtasiak był 9. wśród juniorów.

W strzelaniu z pistoletu sportowego 30+30 strzałów juniorek trzecie miejsce zajęła Marta Barszczak. Barszczak była natomiast 11. w pistolecie pneumatycznym 40 strzałów. Dopiero 33. miejsce wśród juniorek zajęła Anna Sasińska w strzelaniu z karabinu pneumatycznego 40 strzałów. Sasińska lepiej wypadła w konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc, w której zajęła 9. miejsce. Wioletta Kotynia zajęła 11. miejsce w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego 40 strzałów seniorek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.