Bogusław Leśnodorski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Leśnodorski: Legia faworytem każdego dwumeczu w Polsce

Bodziach, źródło: Super Express - Wiadomość archiwalna

Prezes Legii Bogusław Leśnodorski w rozmowie z Super Expressem przekonuje, że Legia jest faworytem nie tylko tegorocznego finału Pucharu Polski, ale i każdego dwumeczu w Polsce. "Legia zawsze jest faworytem każdego dwumeczu w Polsce. Nie widzę rywala, który mógłby nam się przeciwstawić w układzie mecz - rewanż" - mówi SE Leśnodorski.
"Wie pan, dlaczego Legia ma więcej pucharów niż mistrzostw? Bo w pucharze w dużej mierze decydują właśnie dwumecze. A w lidze to zawsze mogą się zdarzyć potknięcia" - dodaje.

Prezes Legii docenia walory piłkarskie Sebastiana Mili, ale zapewnia, że z powodu wulgarnych pieśni pomocnika Śląska pod adresem naszego klubu, nie ma i nie będzie tematu sprowadzenia go na Łazienkowską. Czy są szanse powrotu do Legii Rogera Guerreiro, który ostatnio mówił, że chciałby wrócić do Warszawy? "Może warto się zastanowić. Zapytam kilka osób w klubie, co o tym sądzą" - mówi prezes.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.