Młodzież: ZWAR 2-8 Legia 2002

Redakcja, źródło: legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu na szczycie Młode Wilki 2002 odniosły wyraźne zwycięstwo nad drużyną Zwaru Międzylesie. Po zaciętej I połowie zakończonej remisem 2-2, w 3. i 4. kwarcie podopieczni Tomasza Świerczewskiego zdobyli aż 6 goli, nie tracąc żadnego. Legioniści mają na koncie komplet zwycięstw i praktycznie zapewnili sobie wygraną w grupie okręgowej, a co za tym idzie - awans do czerwcowych finałów mistrzostw Warszawy oraz do Warszawskiej Ligi Młodzików w sezonie 2013/14.

Zwar jest z kolei pewny gry w barażach o udział w WLM, gdyż nad trzecim w tabeli Drukarzem ma aż 14 punktów przewagi. W pierwszym meczu z drużyną z Międzylesia padł wynik 4-1 dla Legii. Zarówno Młode Wilki jak i Zwar, wygrały wysoko wszystkie pozostałe spotkania grupowe.

ZWAR Międzylesie 2002 2-8 (1-1,1-1,0-5,0-1) Legia 2002 Zdjęcia z meczu
1-0 3 min. Kacper Jarosz
1-1 15 min. Patryk Peda (rzut wolny)
1-2 23 min. Aleksander Stawiarz (as. Jakub Nowiński)
2-2 25 min. Kamil Odolak (rzut karny)
2-3 34 min. Patryk Peda (as. Jakub Noga)
2-4 38 min. Mateusz Wysokiński (as. Jacek Kowalski)
2-5 40 min. Jacek Kowalski (as. Aleksander Stawiarz)
2-6 42 min. Aleksander Stawiarz (as. Patryk Peda)
2-7 45 min. Jakub Nowiński (as. Gabriel Skiba)
2-8 48 min. Franciszek Majewski (as. Michał Janowicz)

Legia: Skiba - Noga, Majewski - Wysokiński, Nowiński, Stawiarz - Kowalski oraz Peda, Janowicz, Łyś