fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Urban: Byłem pewny zwycięstwa

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze, szybko strzeliliśmy bramkę, później był rzut karny, mimo że niewykorzystany, to mogliśmy grać w przewadze. Najbardziej cieszy, że potrafiliśmy to wykorzystać. Nie chciałbym kozaczyć jak to graliśmy dobrze, bo wiem że Jagiellonię stać na o wiele lepszą grę. Nie mieliśmy dziś trudności, ale cieszy, że potrafiliśmy wykorzystać sytuację i zrobić kolejny krok do naszego celu.

Są momenty, kiedy drużyna cieszy się grą i tak było dzisiaj. Długo posiadaliśmy piłkę, ale w takim momencie trzeba stworzyć jak najwięcej sytuacji bramkowych i zdobywać jak najwięcej goli, bo to dodaje pewności siebie i przeciwnik nas wówczas szanuje. Mimo że staramy się rotować składem, to gramy co trzy dni i piłkarze odczuwają trudy tego naszego maratonu.

Wiedzieliśmy na jaki teren przyjeżdżamy, nigdy nie gra nam się tu dobrze, mamy duże trudności. Wiemy na co stać Jagiellonię, wiemy że Lech wygrał, ale w momencie karnego i czerwonej kartki byłem pewien, że zwycięstwo nam dziś nie umknie. Cieszymy się, bo było ostatnio trochę zawirowań, ale najważniejsze są punkty, a do końca zostało już niewiele kolejek.

Miroslav Radović nie zagrał od pierwszej minuty, bo przeżył bardzo ostatnie wydarzenia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.