Jakub Szumielewicz, dyrektor wykonawczy Legii Warszawa - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Klub pracuje nad nowymi kartami kibica

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Prowadzimy zaawansowane prace nad nową kartą kibica, czekamy na odpowiedni moment, żeby o niej poopowiadać - odpowiedział dyrektor wykonawczy Legii Jakub Szumielewicz na pytanie, które zadaliśmy mu podczas konferencji poświęconej rozpoczęciu współpracy Legii z Open Finance. Trzy lata temu władze klubu zapowiadały, że kibice będą mogli płacić kartą kibica na stadionie i poza nim.

Były prowadzone także rozmowy z ZTM, aby karta mogła służyć jako Warszawska Karta Miejska. Niestety do dziś żaden z tych planów nie wszedł w życie.- Nie chciałbym w tym momencie zdradzać tego co planujemy, bo jest to uzależnione od wielu aspektów, które są przed nami, ale jak najbardziej karta kibica będzie wymieniana na nową. Planujemy to zrobić. Funkcje jakie będzie posiadała ta karta również będą bogatsze od tych, które są dzisiaj - dodał Szumielewicz.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.