REKLAMA

Strzelectwo: Dwie wygrane Bartnika w II rundzie PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wczoraj w Bydgoszczy zakończyła się II runda Pucharu Polski w strzelaniach kulowych i pneumatycznych. W strzelaniu z karabinu pneumatycznego (60 strzałów) zwyciężył legionista, Tomasz Bartnik, zaś 10. był Daniel Worobij. W tej samej konkurencji wśród juniorów Maciej Wojtasiak był drugi, a Tomasz Sprycha 32.
Bartnik zwyciężył także w strzelaniu z karabinu dowolnego 3x40 strzałów, a z karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc był piąty. Wśród juniorów Wojtasiak zajął 5. miejsce, a Sprycha był 20.

W konkurencji pistolet szybkostrzelny 2x30 strzałów 5. miejsce zajął Konrad Białek, 6. Jakub Kraśniewski, a 9. Rafał Ciszkowski. W pistolecie pneumatycznym 60 strzałów Ciszkowski był 6., Krystian Michalczewski 9., Jakub Kraśniewski 19., Tomasz Taraś 28., a Szymon Baliński 32.

W strzelaniu z karabinu sportowego (60 strzałów leżąc) drugie miejsce wśród juniorów zajęła Anna Sasińska, a Justyna Malarz była 27. W rywalizacji seniorów ósme miejsce zajęła Joanna Kos. Kos była piąta w karabinie sportowym 3x20 strzałów.

W strzelaniu z pistoletu dowolnego (60 strzałów) drugie miejsce wśród juniorów wywalczył Rafał Błaszkiewicz. Wśród seniorów 12. miejsce zajął Rafał Ciszkowski, Krystian Michalszewski był 13., Jakub Kraśniewski 17., Tomasz Taraś 28., a Tomasz Małachowski 30.

Błaszkiewicz był trzeci wśród juniorów w strzelaniu z pistoletu sportowego (30+30 strzałów), a w tej samej konkurencji Mateusz Tarczyński uplasował się na 14. pozycji.

Wioletta Kotynia była 11., a Kamila Bodzioch 21. w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego (60 strzałów). W tej samej konkurencji wśród juniorek Marta Barszczak była 4., a Agata Rogala 23. W konkurencji karabin pneumatyczny (40 strzałów) ósme miejsce zajęła Joanna Kos. Wśród juniorek Justyna Malarz była 16., a Anna Sasińska 21.

Barszczak zajęła trzecie miejsce, a Rogala była 16. w pistolecie sportowym 30+30 strzałów juniorek, a wśród seniorek na 16. pozycji uplasowała się Kamila Bodzioch, zaś o dwa miejsca niżej Wioletta Kkotynia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.