Damian Cechniak - wsad w meczu z Pułaskim Warka - fot. Piotr Galas
REKLAMA
REKLAMA

Cechniak 7 czerwca pojedzie na zgrupowanie kadry

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę, 7 czerwca Damian Cechniak rozpocznie 9-dniowe zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski do lat 20, które odbędzie się Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku. Center Legii w dniach 19-25 czerwca przebywać będzie na obozie kadry we Władysławowie, gdzie odbywać się będą pierwsze sparingi. Po tym etapie przygotować z powołanych 20 zawodników "odpadnie" czterech.

Jeśli Cechniak pokaże się z dobrej strony, może także wziąć udział w konsultacjach szkoleniowych w Warszawie (29.06-2.07), następnie pojechać na turniej międzynarodowy w Belgii, który odbędzie się w dniach 3-5 lipca. Po nim 8-9 lipca trener kadry do lat 20 zaplanował konsultację szkoleniową w Warszawie. Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Dywizji B w Rumunii odbędą się w dniach 10-22 lipca i pojedzie na nie łącznie 18 zawodników.

Niespełna 20-letni Cechniak w grudniu zeszłego roku po raz pierwszy zagrał na poziomie II ligi w barwach Legii. Wcześniej występował w III-ligowym MKS-ie Ochota.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.