fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Urban: Nie liczymy, że Lech się potknie

Redakcja - Wiadomość archiwalna

"Chciałbym, żeby drużyna myślała, że mamy nad Lechem punkt przewagi, a nie 5, bo to by na pewno pomogło w odpowiedniej koncentracji i determinacji przed tym spotkaniem. Wiemy, że mecze z Widzewem są prestiżowe, wiele z nich przeszło do historii" - mówi trener Legii Jan Urban.

"Jak zwykle przed meczem z Legią Warszawa słyszymy, że w obozie rywala są różnego rodzaju przygotowania i to dosyć ostre, żeby nam pokrzyżować plany. Widzew dobrze sobie radzi na własnym boisku. Nie wiem w jakim stopniu to słabe boisko pomagało drużynie gospodarzy, ale Widzew ma swoich szeregach przede wszystkim zawodników bardzo głodnych sukcesu. Myślę tu przede wszystkim o młodych zawodnikach, którzy pokazują się w tej drużynie. Młodość jest nieobliczalna i zawsze trzeba na to uważać" - dodaje.

"Nie zagra Kuba Kosecki, bo oprócz tego, że pauzuje za żółte kartki, to jeszcze ma drobny uraz.
Na dzień dzisiejszy nie widzę euforii, tego, że drużyna już uwierzyła, że ma mistrzostwo kraju. Graliśmy już z tymi zespołami i wiemy, że o zwycięstwo nie jest łatwo" - mówi Urban.

"Nie liczymy na to, że Lech się potknie. Liczymy na to, że wygramy z Widzewem i będziemy potrzebowali już tylko punktu do naszego celu" - kończy trener.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.