Hachem Abbes pomaga Jakubowi Bartkowskiemu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Widzewiacy o meczu z Legią

turi i Qbas, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Bartłomiej Pawłowski: Przed tym meczem odciąłem się od mediów skoncentrowałem się tylko na tym spotkaniu. Zagraliśmy ze 150 procent tego co w innych meczach, a granie przy takiej dużej publiczności uskrzydlało i dawało dodatkowe siły. Staramy się zawsze, ale nie zawsze od nas wszystko zależy. Problemy, które były w ostatnim czasie zostawiliśmy w szatni. Nie będę wchodził w szczegóły, ale było ich sporo.
Skoncentrowaliśmy się na tym spotkaniu przede wszystkim z myślą o kibicach. Trener puszczał nam fragmenty z meczów z Legią z poprzednich lat, gdzie naprawdę nie tylko sytuacja na boisku się liczyła, ale zachowanie kibiców i doping, który pokazywał ile to dla nich znaczy. Oczywiście nikt z nas nie chciał przejść obok meczu, ale każdy chciał zostawić jeszcze więcej niż mógł.

Sebastian Dudek: Żałujemy tego, że nie wygraliśmy tego spotkania. Zostawiliśmy dużo serca i zdrowia na boisku. Szkoda takiej sytuacji w której straciliśmy bramkę, bo mimo że Legia stworzyła sobie parę okazji, to mogła z nich strzelić, a nie z takiej przebitki. Szkoda, że nie weszła nam jakaś kontra, bo myślę że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Determinacją i wolą walki pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną i to było dla nas najważniejsze. Fajnie, że po stracie gola się nie załamaliśmy i próbowaliśmy strzelić bramkę. Myślę, że należy się nam szacunek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.