fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

W niedzielę doping dla Młodej Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę o godzinie 15 na stadionie przy Łazienkowskiej piłkarze Młodej Legii zagrają ostatnie spotkanie ligowe w obecnych rozgrywkach przed własną publicznością z Widzewem Łódź. Podopieczni Dariusza Banasika zapewnili sobie już mistrzostwo kraju. SKLW i Grupy Kibcowskie zamierzają gorącym dopingiem przez 90 minut podziękować im za kolejny udany sezon i serdecznie zapraszają na Łazienkowską.

Podziękujmy Młodym Legionistom, którzy tego dnia odbiorą medale za kolejny zwycięski sezon rozgrywek Młodej Ekstraklasy. Zapraszamy i liczymy, że mimo niesprzyjającej pogody przybędziecie wesprzeć naszych piłkarzy.

Wstęp na mecz jest bezpłatny, wystarczy okazanie Karty Kibica. Liczba miejsc jest jednak ograniczona do 999. Legioniści po meczu otrzymają medale za mistrzostwo Młodej Ekstraklasy. Legia zakończy sezon ligowy w przyszłą sobotę we Wrocławiu.


przeczytaj więcej o:

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.