Piłka wodna: Dwie porażki z ŁSTW Uniwersytetem Łódzkim

W sobotnim meczu piłkarze wodni Legii byli bliscy urwania punktów liderującemu w tabeli z kompletem punktów Uniwersytetowi Łódzkiemu. Do przerwy legioniści prowadzili 7-5, a gdy Jan Oleksów podwyższył z karnego na 8-5 wydawało się, że niespodzianka jest blisko. Niestety, ostatni kwadrans należał do gości, którzy zdobyli 10 goli, tracąc tylko 2.

sobota: Legia 10-15 (2-2, 5-3, 1-6, 2-4) ŁSTW Uniwersytet Łódzki

W niedzielnym pojedynku obu drużyn również lepsi okazali się goście. Najsłabszą częścią w wykonaniu legionistów ponownie była trzecia kwarta, którą przegrali aż 2-7.

niedziela: Legia 8-15 (2-3, 2-3, 2-7, 2-2) ŁSTW Uniwersytet Łódzki