Bogusław Leśnodorski i Jacek Mazurek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy transfer w tym tygodniu

Bodziach, źródło: Fakt / Warszawa.sport.pl / Rzeczpospolita - Wiadomość archiwalna

Bogusław Leśnodorski w rozmowie z Faktem zapowiedział, że nazwisko pierwszego zawodnika, którego Legia wypożyczy z Fluminense FC poznamy jeszcze w tym tygodniu. W sumie z warszawskim klubem przygotowania do sezonu może rozpocząć trzech Brazylijczyków. Legia uważnie obserwuje także polskie kluby i będzie chciała ściągnąć na Łazienkowską najzdolniejszych graczy.

Prezes Legii przekonuje, że pracownicy klubu uważnie obserwują rynek, a ten zmienia się szybko.

Blokowanie Jędrzejczyka byłoby absurdem

- Dla Artura to może być ostatnia szansa, by podpisać lukratywny kontrakt. Gra u nas długo, dużo dla nas zrobił. Blokowanie transferu byłoby absurdem. Nie będziemy teraz sprzedawać każdego piłkarza, który dostanie ofertę. W kadrze są zawodnicy, którzy w kontraktach mają wpisaną sumę odstępnego, innym kończą się umowy" - mówi na łamach Warszawa.sport.pl Bogusław Leśnodorski.

Liga Mistrzów? Radzę wyluzować

Z kolei w Rzeczpospolitej możemy dziś przeczytać wywiad, w którym prezes Legii tonuje myśli o Lidze Mistrzów: "Radzę wyluzować. Oczywiście zrobimy wszystko, żeby dostać się do fazy grupowej któregoś z europejskich pucharów, żeby zajść jak najdalej. Wiem, że to zabrzmi jak wymówka, ale nie można wymagać, żeby wielki zespół powstał tak szybko. Minęło pół roku, od kiedy zostałem prezesem, mamy za sobą zaledwie jedno zimowe okno transferowe. Nie spodziewajmy się cudów. Oczywiście apel o luz kieruję do kibiców, nie do drużyny. Ona ma się akurat spiąć".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.