fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

W Legii nie będzie premii za bramki

Bodziach, źródło: Polska the Times - Wiadomość archiwalna

Danijel Ljuboja jest obecnie jedynym piłkarzem Legii, który otrzymuje dodatkowe premie za strzelone bramki. Prezes Legii Bogusław Leśnodorski przekonuje, że taka sytuacja nie będzie już miała miejsca. "Dla mnie nie do pomyślenia było, że gość miał premie za strzelone gole. (...) Takich umów w Legii już nie będzie. (...) Od dawna byłem przekonany, że nie ma sensu z nim rozmawiać. I nie chodzi o pieniądze, ale o sposób jego funkcjonowania.

Chyba że Danijel byłby w stanie zachować się jak profesjonalny piłkarz, wtedy by pewnie został" - przekonuje prezes klubu.

Leśnodorski dodaje, że poważnie myśli, by w przerwie letniej do Legii sprowadzić znanego zawodnika. Rozważano możliwość zatrudnienia Pablo Aimara. W przypadku znanych graczy warunek prezesa jest jeden - oprócz nazwiska, muszą mieć też charakter, a Aimar spełnia to kryterium. "Przez 90 minut walczy o każdy centymetr boiska" - przekonuje.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.