Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Urban: Zabrakło bramki

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Od początku spotkania było widać, że Ruch chce zagrać z kontrataku, ustawili się praktycznie całą drużyną na swojej połowie. Mieli do tego dużo cierpliwości. W wielu fragmentach spotkania graliśmy piłką na ich połowie. W pierwszej części spotkania mieliśmy 2-3 sytuacje, w tym bodajże jedną Saganowskiego. Zabrakło bramki, bo mecz byłby inny, otworzyłby się i Ruch musiał zagrać otwarcie.

W pewnym sensie ta ich cierpliwość została wynagrodzona, bo i w pierwszej, i w drugiej połowie Ruch miał dobre sytuacje z kontrataków i mógł strzelić bramkę. Nie jest łatwo grać przeciwko drużynie, która akumuluje dosyć dużo zawodników na swojej połowie i mimo że jesteśmy drużyną, która strzela dużo bramek, dziś mieliśmy trudności, żeby stworzyć więcej sytuacji i coś strzelić. Były zmiany w składzie, brakowało kilku zawodników. Nie do końca byłem zadowolony z postawy Dwaliszwiliego w ostatnich meczach, dlatego postawiłem na Radovicia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.