fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Apel klubu, komunikat SKLW i informacja Nieznanych Sprawców

Woytek, źródło: Nieznani Sprawcy / Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Przed ostatnim meczem sezonu ultrasi Legii wystosowali apel do wszystkich kibiców. Prosimy o uważną lekturę i zastosowanie się do prośby Nieznanych Sprawców: "Na jutrzejszym meczu zaprezentowana zostanie oprawa na cały stadion. Apelujemy, więc do kibiców z wszystkich trybun o podniesienie elementów choreografii (znajdziecie je na krzesełkach) na wyjście piłkarzy i trzymanie ich tak długo jak będzie to konieczne. Po odśpiewaniu tradycyjnego "Mistrzem Polski jest Legia" nastąpi odliczanie, na które wyrzucamy w górę wszystkie serpentyny i konfetti.

Podczas wyjściowej prezentacji obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ODPALANIA WŁASNEJ PIROTECHNIKI. Nie możemy doprowadzić do sytuacji, w której efekt oprawy zostanie zaburzony przez niezdyscyplinowane jednostki. Jeśli tak się jednak stanie, to wobec tych osób będą wyciągane odpowiednie konsekwencje. Wszystkich udających się na stadion prosimy o ubranie się na biało. Tego dnia szczególnie zależy nam na tym, aby nie tylko Żyleta "topiła" się w bieli. Jutrzejszy mecz jest nas kibiców wyjątkowy i chcemy też, żeby oprawa wyszła wyjątkowo dobrze. Potem czeka nas już tylko zabawa!"


APEL LEGII WARSZAWA

W niedzielę czeka nas wielki dzień, Legia świętować będzie podwójną koronę! Mamy nadzieję, że będziemy się doskonale bawić, a mistrzowska feta na długo zapadnie w pamięci wszystkich. To od nas zależy, czy świętowanie mistrzostwa przebiegać będzie w sposób godny Legii oraz Warszawy.

Liczymy na Wasz fantastyczny doping i udział w efektownej oprawie podczas meczu między nowym Mistrzem Polski i ustępującym. Kibice przygotowują mistrzowską oprawę, która po raz pierwszy obejmie wszystkie trybuny stadionu. Po meczu, na płycie boiska odbędzie się ceremonia wręczenia medali i pucharu Ekstraklasy. Prosimy, aby nikt z Kibiców nie wchodził na murawę, bo mogłoby to zakłócić przebieg niezwykle ważnych wydarzeń oraz narazić dopuszczających się takiego naruszenia na konsekwencje prawne.

Wierzymy, że wszyscy zachowamy odpowiedzialność i rozsądek mimo wielkich emocji, które będą nam towarzyszyć w tym dniu. Nie dajmy się sprowokować nikomu, kto przy okazji oprawy na meczu lub fety poza stadionem będzie chciał zakłócić ich przebieg. Klub prosi o nieużywanie pirotechniki w trakcie uroczystości mistrzowskich, przypominamy jednocześnie, że odpalanie środków pirotechnicznych na stadionie, jak również poza nim jest niezgodne z prawem.

Cieszmy się, bawmy i po raz kolejny pokażmy wszystkim, że Kibice Legii są pod każdym względem najlepsi w Polsce!

KOMUNIKAT SKLW I GRUP KIBICOWSKICH

Zbliża się ostatni mecz sezonu, w którym nasza Legia zdobyła mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski. Musimy godnie podziękować zawodnikom za ten historyczny sukces! SKLW i grupy kibicowskie zwracają się do kibiców zasiadających na trybunach naszego stadionu o szczególne tego dnia traktowanie Żylety jako wiodącej i inicjującej gorący doping przez kibiców z pozostałych trybun oraz o dołączanie do niego. Razem stworzymy wspaniałe widowisko. Ostatnio wychodzi to nam niemal perfekcyjnie. Pokażmy, że w kolejnym meczu ze Śląskiem Wrocław, po finale PP, możemy wesprzeć naszą drużynę jeszcze mocniej!

W ten historyczny dzień zarówno na trybunach, jak i ulicach Warszawy pokażmy klasę. Przy tej okazji warto pamiętać, że od dłuższego czasu nasiliły się prowokacje policji wobec kibiców w różnych miastach. W niedzielę należy się liczyć z kolejnymi próbami. Bawmy się z naszą Legią i podziękujmy zespołowi oraz sztabowi szkoleniowemu za te niezapomniane chwile z warszawskim fasonem. Do zobaczenia w niedzielę!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.