Patryk Mikita - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Dolcan chce wypożyczyć trzech legionistów

Bodziach, źródło: Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Dolcan Ząbki po bardzo dobrym sezonie w I lidze, nadal chce wypożyczać z Młodej Legii wybijających się zawodników. W minionym sezonie w Ząbkach świetnie spisywał się Mateusz Cichocki. Trener Podoliński liczy, że jeśli nie wywalczy on miejsca w kadrze pierwszego zespołu Legii, będzie mógł skorzystać z niego także w kolejnych rozgrywkach. Na oku ma też dwóch innych legionistów.

"Na tę chwilę bez wahania brałbym do nas Patryka Mikitę i Mateusza Długołęckiego. Chcielibyśmy ich u siebie już na pierwszym treningu 24 czerwca" - mówi Warszawa.sport.pl Robert Podoliński, trener Dolcanu.

Podoliński jest bardzo zadowolony z postawy Mateusza Cichockiego. "Życzę mu z całych sił, aby grał w pierwszej Legii. Ale jeśli zobaczy, że nie ma szans na grę w ekstraklasie, to miejsce dla niego w naszym zespole jest nadal zarezerwowane" - przekonuje. Sprowadzenie Mikity i Długołęckiego w dużej mierze zależy od tego, w której lidze będą mogły zagrać rezerwy Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.