Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 14 czerwca 2013 r. godz. 15:21

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Najlepsze oprawy Legii 2012/13: Coraz bliżej mistrza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii w głosowaniu na forum.legionisci.com, wybrali 10 najlepszych opraw zaprezentowanych przez legionistów w minionym sezonie. Jako, że był to jeden z najlepszych sezonów w historii Legii pod względem prezentowanych choreografii, walka o zwycięstwo była bardzo zacięta.
Ostatecznie najwięcej głosów zebrała oprawa zaprezentowana w Krakowie - trzystronna kartoniada "Coraz bliżej mistrza", która minimalnie wyprzedziła choreo "Habemus Campione", pokazane na ostatnim meczu ligowym ze Śląskiem.

Na podium znalazła się także kartoniada na trzy trybuny, na finałowym spotkaniu Pucharu Polski ze Śląskiem - "2013". Dopiero na czwartej pozycji efektowny witraż z herbem Legii, syrenką i hasłem "Niepokonane miasto, niepokonany klub". W głosowaniu wzięły udział 532 osoby.

1. Coraz bliżej mistrza - 1043 pkt.


2. Habemus Campione - 1022 pkt.

3. 2013 - 517 pkt.

4. Witraż - 363 pkt.
5. 1916 - 158 pkt.


6. We want to be free - 19 pkt.


7. Żyletka - 16 pkt.


8. Mistrzowska Atmosfera - 15 pkt.
9. Lecim na Szczecin - 11 pkt.


10. W godzinach pracy - 10 pkt.


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!