Henrik Ojamaa - fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Ojamaa: Chcę być częścią drużyny

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii powrócili do treningów, a wraz z zespołem ćwiczył nowy nabytek, Henrik Ojamaa. - Zawsze dobrze jest wrócić do zajęć po dłuższej przerwie. Dzisiaj na razie były zabawy z piłką, ale od jutra zaczniemy poważniejsze ćwiczenia - powiedział na gorąco reprezentant Estonii. Były gracz Motherwell nie ukrywa, że chciałby wkomponować się w zespół.

- Oczywiście chcę być częścią drużyny. W czasie przygotowań do sezonu chcę poznać jak funkcjonuje zespół i jaka jest jego filozofia. Czuję, że w szatni jest dobra atmosfera, która została zbudowana również dzięki sukcesom w minionym sezonie. Mam nadzieję, że w najbliższych rozgrywkach nawiążemy do nich - stwierdził Ojamaa.

Pytany o powód przenosin na Łazienkowską stwierdził krótko: - Chciałem nowych wyzwań, chciałem zrobić krok naprzód. A Legia to umożliwia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.